środa, 20 kwietnia 2011

Chipsy bananowe Bakal, Atlanta

100 g
Jak na tego typu przekąski - bardzo tania ich wersja. Niewielka saszetka, taka "akurat", gdyż chipsy bananowe są dosyć sycące. Składały się zarówno z połamanych, jak i wielkich chipsów.
Były porządnie upieczone/usmażone - chrupały, jednak nie miałam wrażenia jedzenia chipsów 3krotnie smażonych w starym tłuszczu. Najważniejszy w nich był smak - smakowały jak banany! Zdarzało mi się już próbować chipsów bananowych, które były albo bardzo zasłodzone i smakowały jak ulepki cukru z posmakiem banano-podobnym (bo nawet nie bananowym); jak i bardzo chrupiących, przy smażeniu których producent zapomniał wcześniej podgrzać tłuszczu. Te natomiast bardzo mi smakowały, nie były sztuczne - w środkach niektórych czuć było nawet nieco bardziej miękki miąższ.
Oceniam je bardzo pozytywnie. Dzięki takim chipsom człowiek może się przekonać, że dobre chipsy to nie tylko z ziemniaków ;)

Ocena : 5/6
Kaloryczność : 512 kcal/100 g
Zakupione : Real
Cena : 1,69 zł

2 komentarze:

  1. Uwielbiam chipsy bananowe , tylko że ja kupuję luzem :D Bakal , to dobra firma kupuję ich mieszankę studencką która jest przepyszna :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Godne wzięcia pod uwagę, dziękuję za dobry trop :)

    OdpowiedzUsuń