piątek, 15 lipca 2011

Żelki Chupa chups : duo, Perfetti van melle

100 g. Oprócz tego 3 inne smaki :
max mix (kształty lodu, coli i walkie-talkie), fruksy (owocowe babeczki) oraz luzaki (kwaśne lizaki w posypce). Wszystkie są z sokiem owocowym. Chupa chups dopiero niedawno wprowadziło na rynek linię żelków. Postanowiłam się z nimi zapoznać. Na pierwszy ogień poszła wersja "duo", gdyż dwuwarstwowe żelki owocowo-piankowe nawet lubię (niekwaśne żabki haribo, dinozaury od fruitelli czy kwaśne oponki od trolli).
Żelki są dwuwarstwowe - z białą pianką, są też jednak w cukrze. W 4 smakach, ale ja widzę tylko 3 :> Żółty 5 szt., czerwony 8, zielony 3, pomarańczowy 0? Ok. 16 sztuk łącznie w opakowaniu.
Będzie z grubej rury. Spodziewałam się czegoś innego. Były co prawda dwuwarstwowe, lecz nie smakowały dobrze. Struktura pianki nie różniła się zasadniczo od części kolorowej; całość była dość ziarnista, w dodatku obsypana cukrem. Zupełnie niepodobne do żabek z Haribo czy oponek z Trolli. Smaki różniły się między sobą, ale nie były bardzo wyraziście owocowe. Odrobinę zniechęciły mnie do próbowania innych wariantów.

Ocena : 4/6
Kaloryczność : 330 kcal/100 g
Zakupione : Real
Cena : 2,99 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz